1400/7/25  
 

تاریخچه

شرکت جبل دماوند دبی در سال 1991 با عنوان شرکه جبل دماوند للتجاره العامه از اداره ثبت شرکت ها و دپارتمان اقتصادی امارات (دبی) مجوز فعالیت گرفته و به عنوان زیرمجموعه صندوق بازنشستگی وزارت جهاد کشاورزی شروع به کار نموده است. فعالیت  این شرکت در حوزه بازرگانی و بازاریابی بین الملل و ایجاد و گسترش روابط تجاری با شرکت های خارجی و تسهیل در مراودات تجاری بین المللی بوده است.  

شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا، پس از تأسیس در سال 2007 در زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری صبا جهاد قرار گرفت، و در راستای گسترش فعالیت های تجاری بین المللی خود، اقدام به خرید سهام شرکت جبل دماوند دبی نموده و مالکیت آن شرکت را در اختیار گرفته است.

مجموعه فعالیت های شرکت جبل دماوند دبی، (هم به طور مستقل، هم به عنوان زیر مجموعه شرکت جبل دماوند صبا) شامل فعالیت های بازرگانی و بازاریابی بین المللی و ایفای نقش واسطه ای جهت تسهیل مراودات تجاری است. همچنین این شرکت به واسطه شرکت جبل دماوند صبا، در جهت گسترش فعالیت های تجاری بین المللی و تقویت ساختار صادراتی شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گزاری صبا جهاد نیز فعالیت می کند.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 
وضعیت آب و هوا
دبی
تهران
پکن
کانبرا
برازیلیا
لندن
مکه
کربلا
صفحه اصلی | تماس با ما کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا می باشد | 88676920 | jds.co.ir