1400/7/25  
 
  اطلاع رسانیاخبار بازدید مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی از شرکت مجتمع طیور فارس.   
 
مهندس علی رومی، مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی کشوری  وجمعی از مدیران ارشد هلدینگ، روز یکشنبه4 بهمن ماه سال جاری، با حضور در شرکت مجتمع طیور فارس از مزارع مختلف این شرکت و کارخانه های تولیدی آن در دورترین نقاط استان فارس بازدید و در جریان آخرین فعالیت های تولیدی و اقتصادی این شرکت قرار گرفتند.

                          
علی رومی ضمن بازدید از سه مزرعه تولیدی مرغ مادر و هم چنین کارخانه تولید خوراک دام و طیور و کارخانه جوجه کشی شرکت مجتمع طیور فارس و بررسی آخرین وضعیت اقتصادی و تولیدی این مجتمع  بیان کرد: یقیناً رسیدن به سودآوری و دست یابی به اهداف اقتصادی کلان در یک بنگاه اقتصادی حساس و مهم، بدون بهره گیری از دستاوردهای جدید علمی و افزایش روحیه همکاری و تعامل و پرهیز از دچار شدن به آفت خودایستایی امکان پذیر نیست.

                            
وی ضمن تشکر از همه کارکنان و مدیران پرتلاش شرکت مجتمع طیور فارس، افزود: انتظار از این بنگاه اقتصادی به خصوص در شرایط پسابرجام و فضای نو اقتصادی ایجاد شده درکشور، بیشتر است و امیدوارم همه عزیزان در این شرکت ضمن رصد دقیق مشکلات و معضلات بتوانند بیش از پیش در مسیر صعودی پیشرفت حرکت کنند.
مهندس رومی در ادامه بازدید یک روزه از مزارع و کارخانه های این شرکت که با توجه به نوع صنعت، کیلومترها فاصله از هم قرار داشتند، گفت: این شرکت می تواند با استفاده بهینه از امکانات و سرمایه های انسانی در اختیار در اقتصاد مرتبط با این صنعت در کشور حرف های جدی برای گفتن داشته باشد و ضمن کمک به حرکت رو به جلوی اقتصاد کشور، کارکنان و سهام داران عزیز این شرکت از منافع آن بهره مند شوند.
در ابتدای این بازدید مهندس سینا پردیس، مدیرعامل شرکت مجتمع طیور فارس گزارشی از عملکرد، برنامه ها و استراتژی های شرکت را ارائه کرد.
 
وضعیت آب و هوا
دبی
تهران
پکن
کانبرا
برازیلیا
لندن
مکه
کربلا
صفحه اصلی | تماس با ما کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا می باشد | 88676920 | jds.co.ir