1397/4/28  
 
  اطلاع رسانیاخبار مهندس علی رومی: مزیت رقابتی در اقتصاد پسابرجام در گرو بازارمحور بودن علمی است.   

مدیر عامل هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی در بازدید از بازارگستر پگاه منطقه 3:مزیت رقابتی در اقتصاد پسابرجام در گرو بازارمحور بودن علمی است

 
مهندس علی رومی، مدیرعامل هلدینگ غذایی، دارویی و کشاورزی صندوق بازنشستگی کشوری به همراه  تعدادی از مدیران ارشد هلدینگ روز دوشنبه 5 بهمن ماه سال جاری، ضمن بازدید از شرکت بازارگستر پگاه منطقه 3، در جریان روند توزیع و فروش محصولات صنایع شیر در استان های فارس، کرمان، خوزستان، بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد و هرمزگان قرار گرفتند.
علی رومی در این بازدید با تبیین شاخص های رقابتی و مزیت های اقتصاد پسابرجام افزود: اگر ما بخواهیم در شرایط جدید و نو اقتصاد ایران و در فضای رقابتی بین المللی ایجاد شده حرفی برای گفتن داشته باشیم، باید ضمن نگاه تخصصی به اقتصاد، به جدیدترین متدهای علم فروش و بازار مجهز شویم تا بتوانیم همراه با تولید محصولات خاص و با کیفیت، در زمینه توزیع و فروش نیز هم چون همیشه موفق باشیم.
وی ضمن برشمردن برخی موانع و مشکلات پیش روی این شرکت، مهم ترین شاخصه موفقیت مدیریت ارشد شرکت را بهره گیری از همکاران هم دل، یک دست و علمی برشمرد و گفت: همه کارکنان باید تمام تلاش خود را برای همراهی با مدیریت عامل به کار بندند تا شرکت بتواند در مسیر تعالی و رشد واقعی قرار گیرد و به اهداف تعیین شده دست یابد.
در ابتدای این بازدید مهندس حسینی، مدیرعامل شرکت بازارگستر پگاه منطقه 3، گزارشی از عملکرد و برنامه های این شرکت برای ورود قدرتمند به بازارهای هدف ارائه کرد.
 
وضعیت آب و هوا
دبی
تهران
پکن
کانبرا
برازیلیا
لندن
مکه
کربلا
صفحه اصلی | تماس با ما کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت بازرگانی جبل دماوند صبا می باشد | 88676920 | jds.co.ir